O mnie

 
 
 

Certyfikowany doradca laktacyjny – Agnieszka Jamroży

Nazywam się Agnieszka Jamroży i jestem położną od 1998 r. Po 18 latach pracy na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w Lublinie przeniosłam się na Oddział Neonatologii w Lubartowie. To tutaj wspieram młode mamy w ich niełatwych początkach karmienia piersią. W 2013 r. zostałam Położną Specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego. Jestem Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym (CDL) Nr rej. CNoL 532/2016/CDL oraz Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem Laktacyjnym (IBCLC) Nr certyfikatu L-147371. Cały czas rozwijam swoje umiejętności oraz poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach związanych z tematem laktacji i karmienia oraz opieki nad wcześniakiem i noworodkiem. Moje doświadczenie jest moim atutem, praca – moją pasją, a dzięki temu, że lubię to, co robię, jestem zaangażowana indywidualnie w każdą parę mama-dziecko i ich problem. Jestem również instruktorką masażu niemowlęcego Shantala i doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.

Należę do Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych – stowarzyszenia skupiającego osoby, które profesjonalnie zajmują się pomocą w problemach z karmieniem naturalnym i laktacją. Swoją wiedzę wykorzystuję w bezpośredniej pracy najczęściej ze świeżo upieczonymi mamami i ich dziećmi udzielając konsultacji laktacyjnych w ich domach w ramach pracy Poradni Laktacyjnej „Mamma-Med”, której jestem założycielką. Poza tym współpracuję z „Bezpłatną Szkołą Rodzenia Agnieszki Brześcińskiej” prowadząc zajęcia z przygotowania do karmienia naturalnego i wiedzy o laktacji.

Prywatnie lubię ciągły ruch, taniec, wędrówki po górach, poznawanie nowych miejsc, spacery. Staram się cieszyć tym co mam, każdą chwilą.

Certyfikaty z zakresu laktacji, karmienia noworodków, masażu, noszenia w chuście

Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny

Instruktor Masażu Shantala Body Touch

Instruktor Masażu Shantala

Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich

Certyfikat szkolenia ankyloglossia unoworodków i niemowląt

Certyfikat kursu nt. karmienia piersią, żywienia dzieci podczas laktacji

Dyplom położnej specjalisty

Poznaj opinie osób, które już skorzystały z moich usług

Pani Agnieszka to polozna i doradca laktacyjny z prawdziwym powolaniem. Przemila osoba z bardzo dobrym podejściem do dziecka i do rodzicow � Jej cenne uwagi dotyczące karmienia piersia i pielęgnacji dziecka byly bardzo dla mnie przydatne. Ogromnie wszystkim polecam Pania Agnieszke wysłucha, doradzi i napewno pomoze
Ula Mar
Gdyby nie Pani Agnieszka, to mój synek byłby karmiony mlekiem modyfikowanym. Wspaniała, kompetentna i bardzo życzliwa osoba o ogromnej wiedzy. Unikatowa położna. Pani Agnieszko bardzo dziękujemy za wszystko. Mieliśmy dużo szczęścia, że spotkaliśmy Panią.
Elżbieta Mulak
Pani Agnieszka to cudotwórca 🙂 dzięki niej mogę cieszyć się wspólnymi chwilami z córeczką podczas karmienia. Po jednej wizycie dziecko zaczęło ssać, a w szpitalu wmawiano nam że córka nie posiada odruchu ssania. Dziękujemy bardzo 🙂
Justyna Oliwiak

Przeczytaj ponad 60 innych opinii na Facebooku

Zobacz materiał Lubelska TV z moim udziałem

 
 
 
 
Call Now Button